big

Makléri

Neváhajte nás kontaktovať

agent

0918 686 910

selc@rofin.sk

Martin Šelc Makler Malacky

V oblasti realitného sprostredkovania, poradenstva, či výkupu nehnuteľností pôsobím už niekoľko rokov. Za moju dobre odvedenú prácu považujem spokojného klienta so servisom , ktorý ponúkam. Očakávať odo mňa môžete seriózny, profesionálny a ľudský prístup. V súčasnosti viem klientovi pomôcť s kúpou, predajom jeho nehnuteľnosti.

agent

0949 612 650

hegyi@rofin.sk

Juraj Hegyi Makler Malacky

Mojim cieľom je zistiť reálne potreby klienta a poskytnúť kvalitné a profesionálne služby realitného makléra. Osobitý prístup, vytrvalosť a flexibilita sú vlastnosti, vďaka ktorým zabezpečujem plynulý priebeh obchodu. Využívam moderné technológie a metódy práce, pomocou ktorých zvyšujem efektivitu, a tým aj spokojnosť klienta. Pracujem v tíme mladých a ochotných ľudí, ktorí sa snažia na trhu odlíšiť poskytovaním nadštandardných služieb.

agent

0919 121 431

fruhauf@rofin.sk

Lukáš Frühauf Makler Malacky

Klientom ponúkam komplexné služby v oblasti sprostredkovania kúpy a predaja nehnuteľností. Taktiež dohadujem podmienky pre výkup nehnuteľností našou spoločnosťou. Mojou víziou je zefektívniť svoju prácu tak, aby som klientom poskytoval tie najlepšie služby. K naplneniu vízie mi pomáha neustále vzdelávanie v oblasti nových trendov realitného biznisu. V neposlednom rade sa snažím šíriť svoje dobré meno, ako aj dobré meno našej firmy.

agent

0907 748 696

rofin@centrum.sk

Ing. Richard Olšovský Makler Malacky

konateľ

agent

0903 496 366

froncova@rofin.sk

Jana Froncová Makler Malacky

Maklér

agent

+421908750406

rofin@rofin.sk

Rofin Makler Malacky

www.rofin.sk

agent

0908 750 406

f.olsovsky@rofin.sk

Filip Olšovský Makler Malacky

Vo firme som nazývaný "sa" (sa to spraví) - riaditeľ. Popri tejto činnosti riešim komplexné sprostredkovanie, výkup nehnuteľností, dohadujem exkluzívne zastupovanie našej spoločnosti pri predaji nehnuteľností, zabezpečujem klientom "legalizovanie" stavieb, zápisy do katastrálneho operátu a pod. Klienti v dnešnej dobe očakávajú nadštandardné služby, ktoré sú v mojom tíme samozrejmosťou.